E-Ticaret Yazılımı

E-Ticaret Yazılımı

E-ticaret siteniz için gerekli olan yazılıma belli bir ücret karşılığı sahip olabileceğiniz gibi kiralama  şeklinde de sahip olabilirsiniz.

Özel yazılımlarda ise tamamen sizin istediğiniz modüller eklenerek yada çıkartılarak oluşturulurlar. İhtiyacını duyduğunuz bütün özellikleri yazılımcı firmayla görüşerek yazılımınızı istediğiniz ölçüde şekillendirebilirsiniz.

E-ticaret sayesinde ürünlerinizi, hizmetlerinizi internet üzerinden tanıtabilir veya satış yapabilirsiniz. SiteFabrik E- Ticaret Yazılımı bu işlemleri yapmanızı sağlayan bir yazılımdır.

E -ticaret yazılımı satın aldıktan sonra internet üstünde merkezi bir yerde dükkan açmış olursunuz. Sanal mağazanıza müşterilerinize tanıtacağınız ürün veya hizmetlerle ilgili görselleri ve yazıları ekleyerek sattığınız veya  tanıttığınız ürüne ihtiyaç duyan kişilerin  sizin sitenizi ziyaret ederek sitenizden ürün veya  hizmet satın almasını sağlayabilirsiniz.

E Ticaret Yazılımı satın almak için ne kadar bir bütçeye sahip olmanız gerekir?

E- Ticaret Yazılımları paketler halinde sunulmaktadırlar. Web sitemizden E- Ticaret yazılımlarımızın fiyatlarına  ulaşabilirsiniz.. E -ticaret yazılımları teknik özelliklerine, tasarım özelliklerine göre  fiyatlandırılırlar.

COPYRIGHT © 2012 3C BİLİŞİM WEB TASARIMI VE YAZILIM HİZMETLERİ - ALL RIGHTS RESERVED
Web Tasarımı